Anasayfa Asayiş Bu galeriye dikkat (potaş otomotiv)

Bu galeriye dikkat (potaş otomotiv)

kadirkoc

Trakya dikkat!
Merkezi Bozüyük olan potas otomotiv kendine Trakya bölgesini hedef seçti, Trakya bölgesinde bir çok vatandaşı magdur eden çok ortaklı bu galeri her alışverişinde değişik metod uygulayarak vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor.
Silivri de yaşayan Ç.K adlı bayan bu galeri tarafından dolandirilanlardan sadece bir tanesi Ç.K adlı bayana nasıl dolandırıldığını sorduk ” Benim 1996 model kamyonetim vardı, satmaya karar verdim, Silivri de bu galeriye aracilik eden savaş diye biri vasıtasıyla aracımı yaklaşık ıki yıl önce peşinatı alarak bunlara verdim, aracın devri ve ruhsatı bende olması sebebiyle aracı bunlara teslim ettim, bana Pazartesi gelip aracın devrini alıp paramın kalanını ödeyeceklerini beyan ettiler, Savaş adlı ortak tanıdığımıza güvenerek arabamı verdim, 2 yıldır ne gelen var nede giden. Aracımla her şeyi yapabilirler, ögrendigim kadarıyla benim gibi bir çok kişiyi bu şekilde magdur etmişler, ben dolandırıldım başkaları dolandırılmasın” dedi.
Hüryol haber olarak adı geçen galeriyi Bozüyük te araştırdık kimseye ulaşamadık, vatandaşları duyarlı olmaya davet ediyoruz

You may also like