Anasayfa GÜNDEM Bozoğlu gerçeği

Bozoğlu gerçeği

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yaptığımız işte olaylar, olgular ve kişilere asla kişisel bakmamak gerek, kişisel baktığımız anda gerçekleri yazma şansımız ortadan kalkar.

Sözü AKP Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’na getirmek istiyorum, geçtiğimiz yerel seçimin mimarı olan Mutlu Bozoğlu, yeni dönemi de inşa edecek.

Her seçim döneminin gizli kahramanı vardır, Silivri Yerel seçiminin de bir kahramanı varsa oda Mutlu Bozoğlu’dur.

Sayın Bozoğlu Volkan Yılmaz aday yapıldığında asla kapris yapmadı, yukarıdan gelen talimatı harfiyen uyguladı, hatta gelen talimattan fazlasını yapmaktan geri durmadı.

Cumhur İttifakı Silivri de bir Zafer kazandıysa, Zafer’in gizli kahramanı Mutlu Bozoğlu’dur.

Akp Genel Merkezi bu gerçeği gördü ve yeni döneme Mutlu Bozoğlu’yla girecek.

Sayın Bozoğlu’nu harcamak isteyenler vardı, bu kişiler perde arkasında her türlü çalışmayı yaparak yeni döneme engel olmaya çalıştılar, Mutlu Bozoğlu bir çoğunun partiden beslenmesinin de önüne geçmiş yerel bir lider, böyle olunca Bozoğlu sevilmedi.

Evdeki hesap çarşıya uymadı ve Erdoğan tavrını Bozoğlu’ndan yana kullanarak yiğidin hakkını yiğide verdi.

Akp’nin Genel Merkezinde çok önemli isimler Bozoğlu’nun arkasında durmasının da etkisiyle Mutlu Bozoğlu İlçe Başkanlığı yapmaya devam edecek, bu durum parti içindeki klikleri hüsrana uğrattı.

Biliyorlar ki artık Mutlu Bozoğlu ne derse o olacak, belki de 2024 seçimlerinin Belediye Başkanı Adayı şimdiden belli, mütevazi kişiliği, şov peşine düşmemesi, İttifakın ruhunu benimsemesi Bozoğlu’nun önünü sonuna kadar açtı.

Derin kulislerden aldığım bilgiler parti içindeki kliklerin boş durmayacağı, dikkate almadıkları şey ise Mutlu Bozoğlu onlardan hep bir adım önde, derinden ve etkili çalışmaları onu çok farklı makamlara taşıyacaktır…

You may also like