Sevgili okurlarım, KİPTAŞ siteler kuruyor, belki daireleri maliyetine veriyor ama sonrasında yönetimi kendi alarak devasa rant sağlıyor, sağlanan bu rant bir şekilde yandaşlara aktarılıyor.

Silivri KİPTAŞ 2 konutları 12 Yıl sonunda nihayet Blok temsilcilerini seçecek.

Son aldığım bilgiye göre Boğaziçi Yönetim AŞ Blok temsilcileri oluşturarak yönetime yeniden talip oluyor.

167 TL aidat toplayan Boğaziçi Yönetim geçtiğimiz Yıl Pandemi şartlarına rağmen 1.700 TL tek seferde tadilat parası toplamaya kalktı, mahkemeye giden vatandaşlar yürütmeyi durdurma kararı aldılar, buna rağmen Boğaziçi Yönetim icra yoluyla bu tahsil ediyor.

Yeni yapılan tadilatlar ise geçtiğimiz günlerde çıkan fırtınaya dayanamadı.

Burada görev daire sahibi olan paydaşlara düşüyor, yıllardır sizi soyan, Pandemi şartlarını gözardı ederek sizleri icraya veren Boğaziçi Yönetim AŞ yi halen yetkilendirecekmisiniz?

Blok temsilcilerini Boğaziçi Yönetimin belirlediği isimlere verirseniz, ilerde soyulmaya ses çıkaramazsınız.

Yine yönetime talip olan bir başka Yönetim firması ise Masla Site Yönetimi, hakkında hiç bir fikrimizin olmadığı Esenyurt merkezli bu firma da yönetime talip oluyor, Geçtiğimiz yıllarda Selimpaşa Emlak Konutlarında benzer bir site yönetim firması orada yaşayanları hayatından bezdirmişti, bir çok site sakini Yönetim firması tarafından hastanelik edildi.

Şu ana kadar Boğaziçi Yönetim ve Masla Site Yönetimi göreve talip olduklarını öğrendim, Boğaziçi Yönetim Yıllarca sizleri sömürdü, yine sömürmeye aday diğer firmanın ise referans göstereceği tek bir işi yok.

Sandığa gittiğinizde bunların aklınızın bir köşesinde tutarak oyunuzu kullanmanızı tavsiye ediyorum…

Huryol Haber