Anasayfa Genel Bize İki Vekil yakışır

Bize İki Vekil yakışır

kadirkoc

Sevgili okurlarım, CHP Milletvekili Adaylarını belirliyor son bir kaç gündür görüşmeler yapıyorum, yaptığım görüşmelerde umudum son derece arttı.

Öncelikle Özcan Işıklar seçilecek yerden Aday olması neredeyse kesin gibi, bunun yanında Doruk Bulut ta Üçüncü bölgeden olmasa bile seçilecek sıraya koyulacak.

Özcan Işıklar yıllardır bu partiye hizmet etmiş bir kişilik, kaybettiği seçimden sonra bile küsmedi (Genel Merkez hatasıydı) Sayın İmamoğlu’nun kazanması için canla başla çalıştı, hatta seçim sonuçlarını itiraz edilecek ve muhtemelen itiraz kabul edilecekti İl Başkanlığının isteği doğrultusunda itirazını geri çekti.

Bugün Volkan Yılmaz Tarım Politikalarıyla bu derece öne çıkıyorsa bu durum Özcan Işıklar sayesindedir.

Ondört Yıl önceden gıda güvenliği sorunu olacağının farkına vararak TÜRAM ı kurdu, bu bile başlı başına Vekilliği hak ettiğinin göstergesi olmalı.

Kemal Kılıçdaroğlu Ülkede kardeşlik ve barış politikası uyguluyor, Özcan Işıklar bunu Silivri de başarmış Belediye Başkanlığı döneminde hiç kimseyi ötekileştirmemiştir.

Alparslan Türkeş ‘in Büstünü sahile dikecek kadar Ülkücülere değer verirken (Rahmet diliyorum), İsmailağa Cemaatine lojistik destek sağlayarak Silivri de çok büyük kalabalık toplamalarına sebep olmuştur.

6 tane Belde Belediyesi kapatılıp önüne çok büyük bir borç yükü gelmesine rağmen Ak Partili Belediye Başkanlarına karşı tek bir suçlamada bulunmamıştır.

Sayın Volkan Yılmaz MHP Merkez Karar Kurulunda ve aktif siyasetin içinde olmasına rağmen siyaset yapmayarak On Yıl boyunca Belediyenin Akaryakıt ihalesini vermiştir.

Özcan Işıklar’ın spora ve kültüre verdiği değer tartışma götürmeyecek bir gerçekliktir, bugün Çarşı Merkezinde maddi değeri 600 Milyonluk Fuaye Salonu ve Tiyatro varsa kamulaştırarak Silivri ye kazandıran Özcan Işıklar’dır.

Silivrispor’a Alibeyspor’a ve Mahalle Kulüplerine verdiği ekonomik destekler unutulamaz, Mevcut Yönetimin 4 yılda verdiği ekonomik desteği Işıklar bir sezonda veriyordu.

Bir Başka boyut ise hem Özcan Işıklar, hem de Doruk Bulut bizden içimizden biri, Hafta Sonları sahilde çay içerken bir vekile derdinizi anlatmak isterseniz işte bu isimler onlar.

Başlıkta da dediğim gibi bu İki isim seçilecek yerden sıralamada olacaktır ve bize yakışan budur.

Bölgemizden seçilip Sedat Peker’in açıklamalarında ismi geçenlerden olmayacaklardır bunu garanti ediyorum.

Ak Parti den Hüseyin Turan’ın Milletvekili olması ise Ballı Kaymak olacaktır ve Silivri’nin makus talihi değişecektir.

Hüseyin Turan Bu İlçeye önemli hizmetler vermiş değerli bir hizmet adamıdır, sokakta, pazarda, sahilde her zaman denk gelebileceğimiz bir kişiliktir.

 

You may also like