Anasayfa Köşe Yazarlarımız Biz sizi biliyoruz

Biz sizi biliyoruz

kadirkoc

Sevgili okurlarım, ulusal medya ekonomik krizi bırakmış, her şehit cenazesi geliyor, görmüyor, insanlar birbirini boğazlıyor, gençlerimiz uyuşturucu batağına saplanmış, hiçbirinin umurunda değil, varsa yoksa CHP nin iç çatışmasını gündemde tutmaya çalışıyor, akp öyle bir düzen kurmuş ki yazılması için talimat alınmayan hic bir konu yazılamıyor, para ve makam hırsı yukarıdaki gerçekleri görmezden gelmeye fazlasıyla yetiyor, hal böyle olunca geriye CHP kalıyor, yazabilecekleri konu sıkıntısı ve akp nin verdiği talimat manşetleri süsleyip, haber kanallarının reytingini yükseltiyor.
.
Halkın gerçek habere ulaşması ve ekonomik gercekleri görmesinin önüne set çekilmiş durumda, akp nin tek hedefi var oda yerel secimlerde başarı kazanıp önümüzdeki 4 yılı garantiye almak.
.
Birde bunun yerel medya ayağı var ki sorma gitsin, Silivri ölçeğinde bakarsak, nitelik ve nicelik bakımından, insani ilişki bakımından cok degerli bir insan olan Rifat kutlu tu kaka ilan edilirken pasifize görüntüsü her halinden belli olan Mutlu Bozoğlu göklere çıkartılabiliyor, bunu yapanların tek derdi daha cok beleş yaşayabilmek, kan emici görüntüsü vermeleri bunlar icin önemli degil, yeterki para gelsin.
.
Bu zevat şimdi CHP Silivri Belediye Meclis üyesi ve Belediye Baskan Yardımcısı Bora Balcıoğlu gibi sevilen bir ismi kirletmeye çalışıyor, Bora Balcıoğlu üzerinden CHP ilçe örgütünü dizayn etmek için beyhude çaba içindeler, bunlar Bora Balcıoğlu’nu çok seviyor görünerek siyasi hayatını bitirecek taktikler geliştirme peşindeler.
.
Yıpranmış bir Balcıoğlu, CHP’ye yeterli katkıyı veremeyeceğini öngörerek, Sayın Balcıoğlu’nun adını Belediye Başkanı adayı olarak sunuyorlar, genç yaşına rağmen yeterli siyasi tecrübe sahibi olan Balcıoğlu sizin bu cirkin oyununuzu cok net sekilde gördüğünden emin olabilirsiniz.
.
Belediye Baskan Adayı kim olursa olsun Balcıoğlu’nun yeri ve konumu garantidir, sizin çirkin oyunlarınıza yem edecek kişi Bora Balcıoğlu değildir.
.
Hani derler ya köpeğe “hadi başka kapıya, buradan sana ekmek çıkmaz” bunlara denmesi gerekn budur, köpek kadar hükmü olmayanlar, verilen hükümlere razı gelecek olanlardır…

You may also like