Anasayfa Köşe Yazarlarımız O belediye meclis üyesi?

O belediye meclis üyesi?

kadirkoc

Sevgili okurlarımdan kim bu meclis üyesi diyerek çok sayıda geri dönüşüm aldım. (demek ki röportajı yapan gazete okunmuyor, okunsaydı zaten bilinirdi) bugün bu meclis üyesi arkadaşın facebook sayfasına baktım, basına uzak olabilir ama kendi sosyal medya hesabında aktiftir diye düşündüm. Malum Silivri basınının halini düşününce insanların yerel basına uzak durmasını anlayabilirim.
Saygıdeğer iş kadını hanımefendi kendi sosyal medya hesabında tek bir kare chp li olduğunu belirten ibare yok, sevgili meclis üyem sen chp lisin partine gurur duymalısın. Partinle gurur duymuyorsan, seni ön seçimde seçen üyenle gurur duymalısın, onunla da duymazsan chp seçmeni ve sana oy veren insanlara saygı duymalısın. Chp Silivri belediye meclisi üyesi etiketini kendine yakıştıramıyorsan derhal istifa etmelisin.
Seni chp seçmeni seçti, röportajında eski başkana selam gönderirken amacın ne bunu da ayrıca açıklamalısın.
Chp Silivri ilçe yönetimine acil çağrı yapıyorum, bu meclis üyesi arkadaşımız olan hanımefendi disipline verilip savunması alınmalı.
Chp li olmayı sosyal medya hesabından deklare etmekten imtina eden biri o partinin meclis üyeliğini hak etmiyordur. Ya istifa, ya’da disiplin.
Evet sayın ilçe başkanım; bahsettiğim meclis üyesi Figen yıldız hanımdır. Bana bunlar parti içi meseleler demezsiniz umarım. Saygıdeğer iş kadını hanımefendi kendi meclis üyelerini ve belediye başkanını küçük düşürücü açıklamalar yapmıştır, bu durum cumhuriyet halk partisi parti tüzüğünde disiplin için yeterlidir, Sizden beklenti bu süreci işletmenizdir…

Not: 25 yıllık gazeteciyim diyen anlı şanlı yazıcılar, geçtiğimiz günlerde sizlere meydan okumuştum, “açın köşe yazılarınızın okunma oranlarını” diye, okunurluğunuzun olmadığını hepiniz biliyorsunuz, foyanızın ortaya çıkmasından korkuyorsunuz. “Bakın her yazınızı ben okuyorum,” bir okuyucu garanti… değil 80 mektup, 80 bin de yazsanız kimsenin umurunda değilsiniz. Çünkü ne adam yerine konuyorsunuz nede okunuyorsunuz!

sosyal medya sayfalarınıza ayrıca güvenmeyiniz, sosyal medya hesabı dikkate alınırsa hepimiz bir araya gelsek bir Özcan Işıklar etmiyoruz…

 

You may also like