Sevgili okurlarım, yanında dolaştığınız, yanınıza gelen, yanına gittiğiniz İt Köpek olursa elbet aç kaldığında sizi de ısıracaktır, bundan şikayet etmeyin.

Var olma sebebi sadece bir kişi olan İt’e paye vermek adına ziyaretler yaparak, kendilerince strateji belirleyenler, mensubu bulundukları partilerine ne kadar zarar verdiklerinin farkında değiller halen.

Biliyorum her birinizin bir amacı var, yaptığınız her görüşme, her ziyaret kayıt altında ve arşive alıyorum, bir Köpeği mensubu bulunduğum partiye havlatan sizlersiniz ve günü geldiğinde bunu önünüze aleni bir şekilde koyacağım.

Bu Köpek size hak olsa da bize hak değil.

Ellerinizi başınızın arasına alıp bir düşünün, sizler bu partide yöneticilik, Meclis Üyeliği yapıyorsunuz, köpeğe kemik atarak partiye zarar vermeniz benim zoruma gidiyor siz halen devam ediyorsunuz.

Kimse çıkıp “En iyi CHP li benim, en Demokrat benim” demesin, biz bedel öderken siz şerefsiz mahluk ziyaret edemezsiniz.

Şerefsiz le ahbaplık eden en az onun kadar şerefsizdir.

Bu yazıyı kim üstüne alırsa Savcılığa şikayet etmeye gidebilir, bende mahkemede şerefsizliğini yüzüne vururum.

Parti içinde elbette tartışma, fikir ayrılığı olabilir ama bu ayrılıkları şerefsizin birine yalan yanlış bilgi satarak güzide partimize zarar veremezsiniz.

Bu yazının muhatapları kendini iyi biliyor, unuttukları farkında olmadıkları ise bende onları çok biliyorum.

Yani sizin sattıklarınız da sizi bana satıyor.

Parti zarar görmesin diye bazı parti içi kalması gereken şeyleri yazmıyordum ama anlaşılan sizin durulacağınız yok, bundan sonra sizin anladığınız dilden konuşacağım.

2019 da bir seçim kaybettik, 2024 de tekrar kazanmak için birlik olmak zorundayız, isimler kişiler zerre umurumda değil.

2024 için Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adaylığı için 5.000 i aşkın üyesi bu göreve layıktır, Partimiz kimi Aday yaparsa o Adayın kazanması için canla başla çalışmak her parti üyesinin görevidir.

Ucuz siyaset oyunları adına Parti içinde kalması gereken bilgileri ite köpeğe vermeyin artık…

2024 Yerel Seçimlerin de benim tek Adayım var oda Cumhuriyet Halk Partisidir.

Huryol Haber