Anasayfa GÜNDEM Bazen susmak ya da görmezden gelmek erdemdir

Bazen susmak ya da görmezden gelmek erdemdir

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Siyasette tutarlı olmak gerek, yoksa inandırıcılığınızı kaybedersiniz, dün “ak” dediğinize bugün “kara” demeyeceksin.

KİPTAŞ 3 yapılan yer itibarıyla çok fazla karşı olduğumuz bir projeydi, “Rüzgarımızı kesmeyin, tarihi surlar üzerine yapılacak” diyerek haklı bir eleştiri getiriyorduk, oysa şimdi boy boy resimler veriyoruz.

Yine Seymen Katı Tesisi için haklı muhalefet yaptık, “Silivri yi çöp deposu yapacaklar, kokudan duramayacağız” dedik, geldiğimiz noktada eleştirimizde haklı olduğumuzu burnumuza gelen kokularla anlıyoruz.

İktidar değişti, dünün karşı duranları bugün projeyi sahipleniyor, neden Ekrem İmamoğlu Başkan oldu çünkü.
Projeye kimse muhalefet etmez oldu.

Burada Ak Parti muhalefet etmemesini anlıyorum çünkü projenin gerçek sahibi Ak Parti’dir, bu anlamda eleştiri yapmaları anlamsız olur.

Yine Seymen Katı Atık Tesisi’ne MHP İlçe Başkanı olan zat’ta karşı duruyordu, bugün sesi soluğu çıkmıyor.
Bakın kardeşim ilkeli bir duruşunuz olsun, dün yapılan eleştiriler arşivlerde kayıtlı, dün yanlış başlatılan proje bugün doğru olmuyor, siz yanlıştasınız.

Madem ki projeyi sahiplendiniz, projeyi başlatan Kadir Topbaş’a, Ak Parti’ye bir teşekkürü neden çok görüyorsunuz, hadi Ekrem İmamoğlu’nu anlarım, MHP li Belediye Başkanı “Bu projeyi buraya getiren Ak Parti ye teşekkür ederim” diyemedi, yine Ak Parti İlçe Başkanı’nı neden davet etmedi.

Orada bırakın enerji üretmeyi, Altın da üretseniz gözümde yok, Bölge Köylüsü nefes alamaz hale gelmiş, siz güzelleme yapıyorsunuz, ayıptır yapmayın.

Ben bu konuda Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Mutlu Bozoğlu’ndan açıklama bekliyorum…

You may also like