Anasayfa Genel Başkent farkını ortaya koydu

Başkent farkını ortaya koydu

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Pazartesi  iddialı bir yazı yazarak ” Büyüklere büyük ağabey geliyor” başlığını atmıştım, dün bütün Silivri gördü ki az bile yazmışım.

Silivri Risus adlı eğlence mekanının açılışı hariç böyle görkemli bir Lansman görmedi, bunu ben söylemiyorum katılanların tamamı aynı görüşteydi.

Uğur Vergili hiç ayırım yapmadan tüm misafirleriyle tek tek ilgilendi, mütevazi kişiliği ve alçakgönüllülüğe herkes tarafından takdir edildi.

Silivri den katılım gayet güzeldi, katılanlar arasında İyi Parti İlçe Başkanı Gökhan Ceylan, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ramiz Aksu, Rizeliler Dernek Başkanı ve BBP İl Yöneticisi Sinan Azder, Demokrat Parti İlçe Başkanı Halide Avlu, Ülkü Ocakları Başkanı Özgür Bedel, Bölge Başkanı Erhan Özkök, Siad Başkanı Hakan Kocabaş, Esnaf Odası Başkanı Nuray Koçer, Silivrispor Başkanı Akgün Duru, Amatör Kulüpler Başkanı Ali Tonta, Güreş Ağası Çetin Ceylan, ve daha bir çok İş İnsanı katıldı.

Dikkat Çekici bir başka şey ise ADM Beton Necati Kılıç’ın tam kadro alanda olmasıydı, Başkent İnşaat ADM Betonu tercih etmesiyle Necati Kılıç ta üzerine düşeni fazlasıyla yaptı.

Bugünden şunu çok rahat söyleyebilirim ki, bundan sonra Silivri Uğur Vergili ve Murat Düzgün adını ezberleyecek ve memnuniyetini belli edecek.

SEÇİM SÜRECİ BAŞLADI

Türkiye önemli bir seçim sürecine girdi, bizi daha çok Silivri ilgilendiriyor ve Silivri de alanda çalışan CHP ve MHP var, diğer partiler şu anda particilik oynamanın ötesine geçemiyor.

MHP den bahsetmek istiyorum, ben dahil aralarını bozmak için bir çok yazı ve algı yapmamıza rağmen Volkan Yılmaz, Zafer Yalçın birlikteliği devam ediyor ve yine derinden çalışmalar yapıyorlar.

Genel Seçimin Cumhur İttifakı tarafından kaybedilmesi durumunda Yerel Belediyeyi elde tutmanın imkansız olduğunun farkında olan Volkan Yılmaz ve Zafer Yalçın bu duruma uygun strateji geliştirdiğinden eminim.

Benim gönlümden geçen ve halen umutlu olduğum konu Volkan Yılmaz’ın İkinci sıradan Vekil adayı olması ve sonrasında MHP Genel Merkezinde aktif görev alması.

TBMM de olan Volkan Yılmaz hem Partisine hem de Bölgemize çok daha fazla fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum.

 

You may also like