Anasayfa Köşe Yazarlarımız Başkan Yılmaz emekçi çocuklarını sevindirdi

Başkan Yılmaz emekçi çocuklarını sevindirdi

kadirkoc

Sevgili okurlarım, dün saat 11 sularında Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a mesaj attım, “Sayin Başkanım Kale Kayış emekçileri malum 3 aydır eylemde ve çocuklarına Bayramlık alacak durumda değiller, buraya vereceğiniz destek bizleri mutlu edecektir” dedim. Sayın Başkan “tabiki elimizden geleni yapalım” diyerek geriye dönüş yaptı, daha sonra Sosyal Hizmetler birim Müdiresi Meral Kutlu hanım aradı, “Belediye Başkanı Yılmaz bize talimat verdi akşama kadar gereken desteği sağlayacağız” dedi, açıkçası çok mümkün görmedim ama ilgiden dolayı teşekkürümü sundum kendilerine.
Aksam saat 7 Sularında beni arayan Meral hanım “225 parça kiyafet hazırladığını istersek akşam da alacağımızı” beyan etti.
Evet Kale Kayış direnişçileri 3 aydır işsiz eminim ki bir çoğu çocuklarına Bayramlık alamayacak durumda, Faruk Dağlı Lüks içinde Bayram kutlaması yaparken, onu var eden emekçiler çocuklarına Bayramlık alamayacak durumda.
Tam bu noktada Sayın Volkan Yılmaz Başkanın verdiği bu hizmet sembolik olarak fazlasıyla onemli, Sayın Baskan bu davranışıyla Patron dostluğunu değil, Emekçi dayanışmasının yanında olacağını cok açık ortaya koydu.
Ben umuyorum ki Sayın Başkan en yakın zamanda direniş alanına teşrif edecektir, Emekçi kardeşlerimizin böyle bir bekleyişi olduğundan eminim.
Belediye Başkanımız Sayın Volkan Yılmaz size Kale Kayış emekçileri adına teşekkürlerimi sunuyorum.

You may also like