Anasayfa Genel Aydoğan,Subaşı,Işıklar ve Bulut

Aydoğan,Subaşı,Işıklar ve Bulut

kadirkoc

Sevgili okurlarım, size bölgemizden Vekilimiz olan bir isimden bahsedeceğim.

Cumhuriyet Halk Partisi 3. Bölge Milletvekili Turan Aydoğan, Sayın Aydoğan aynı zamanda yeniden Aday Adayı başarılar diliyorum çünkü Mecliste bulunmayı sonuna kadar hak ediyor.

Hukukçu kimliğinin yanısıra bir çok sivil toplum örgütünde aktif , ayrıca ona ulaşan her derde deva olmak için elinden geleni fazlasıyla yaptığına birçok kez şahit oldum.

Sayın Aydoğan’ı Sağlıkla alakalı bir çok kez aradım, yanlış anlaşılmasın kendi sağlığım değil, gariban ihtiyacı olan kişiler için aradım ve “Ben hukukçuyum, bu konuda elimden birşey gelmez” demek yerine soruna anında çözüm bularak dua aldı.

Bölgemizde sağlık sektöründe olan Vekiller olduğunu da görmüş birisi olarak ( telefonlarını bile açmaktan imtina ediyor du) Turan Aydoğan çare oldu.

Sayın Aydoğan’ı aradığınızda size kesinlikle cevap verecektir, Meclis Oturumunda bulunduğu zamanlarda bile (Kendisi Mecliste en aktif vekillerimizdendir) mutlaka geriye dönüş sağlar.

Yaşadığım Bölge 3. Bölge ve yine bu  Bölgeden Aday Adayı olan Doğan Subaşı var.

Sayın Subaşı İBB deki performansıyla ve Partiye aidiyetiyle Vekilliği hak eden bir dostumuz.

Listede olmasını arzuladığım bir başka isim ise Sayın Özcan Işıklar, 14 Yıl öncesinden ortaya koyduğu Tarım vizyonuyla bugünleri gören Işıklar  Meclise çok yakışacak.

Özcan Işıklar Meclise girdiğinde İlçemiz ve Çatalca köylerinin tapu sorunu ortadan kalkacak, Tarım Sit Alanı Kanunu tam anlamıyla uygulanıp hayata geçecektir.

Yine çok sevdiğim dostum Doruk Bulut Meclise girmeli, bu güne kadar parti aidiyeti içinde verilen her görevi yerine getiren Doruk Bulut bu görevi de layıkıyla yapacaktır.

Evet sevgili okurlarım ilk On’a 4 isim önerdim, Sayın Genel Başkanımın daha fazla alanına girmek istemiyorum 6 ismi de artık o koysun ilk On’a…

You may also like