Anasayfa GÜNDEM Atatürk’e hakaret, Devlete ihanet

Atatürk’e hakaret, Devlete ihanet

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri de yaşayan Hulusi Üstün adında bir yazar var, bu yazara geçtiğimiz günlerde Silivri Belediyesi “Geçmişten Günümüze Silivri” adlı kitabının tanıtımına destek olmak adına Fuaye salonunda imza günü düzenledi, İmza gününde Hulusi Üstün’ün “Turna Fırtınası” adlı kitap’ıda vardı.
Turna Fırtınası adlı kitabı okuyanlar şunları okudu “Dünyanın sonuna doğru yeryüzüne gelip Müslümanları kurtaracak seçilmiş kişi, Devletin rejimin ortadan kaldırmak istemesine rağmen Allahın koruması sayesinde her türlü tuzaktan kurtulan adam, kendisine verilen ulvi görevin şuuruyla hareket eden, bu uğurda evlenmemiş, iş kurmamış dünya namına hiçbir varlık edinmemiş ulu bir kişi, Hocaefendi Atatürk’ün yaşadığı çağda doğmamak için vakti geldiği halde doğmayıp, ana rahminde bekledi, ancak Atatürk ölümünden sonra dünyaya geldi” diyerek Atatürk’ü aşağılama suçu işlenmiştir, yine kitaptan devam edelim.
“Demek Atatürk yaşadığı çağı kirleten bir kişilikti, Okula gidelecek, Okulda daha önceden isimlerini belirledikleri öğrencileri cemaate kazandırılacak, Cemaat görevlisi ağabeyler, Tüm gördükleri Esat’a bu öğrenci evinin görünmeyen bir gardiyanın kontrolünde olduğu hissini vermişti. Her ne kadar resimlerinde ağlamaklı bir yüz ifadesiyle boynunu büküyor olsa da yüzünden ihtiras akan yaşlı bir gardiyandı bu” diyerek Fetullah Gülen tarifi yapılıyor.
Sevgili okurlarım, okuduğunuz bir Roman, Roman da klasik FETÖ taktiği bilinç altına verilen mesaj var, yukarıda verdiğim örnekler 221, 222, ve 223. Sayfalardan alınmıştır, Kitap 2017 basımıdır.
Sayın Belediye Başkanımız Atatürk’ü aşağılama suçunu aleni işleyen bir adamla fotoğraf vermesi hatta ona sponsor olması Volkan Yılmaz’ın Atatürk’çü duruşunu sorgulamamıza sebeptir.
FETÖ evlerinin temizliği, tertipli bulunması “Hocaefendi” denerek bir nevi fetö hainine itibar kazandırılmaya çalışılıyor olması ise Devlet düşmanlığının aleni hale gelmesidir.
Sayın Devlet Bahçeli’nin Fetullah Gülen söylemleri ortada dururken Silivri Belediyesinin bir Roman üzerinden Fetö güzellemesi yapan yazara sahip çıkıyor olması son derece manidar.
Ben buradan C Savcılarına suç duyurusunda bulunuyorum, bu yazar ve kitap hakkında ne gibi işlemler yapılacak…

You may also like