Anasayfa Genel Aşağılıksınız!

Aşağılıksınız!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, başlık biraz ağır olsa da fazlasıyla hak edenleri Neymiş “CHP pkk yla işbirliği yapıyor” diyorlar, be aşağılık adam daha dün davul çalarak ypg lileri karşılamadınız mı? Apo’nun  mektubunu TRT de kim okuttu? Osman Öcalan’ı kim TRT de konuşturdu?

Kürtler CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verecekmiş, kime verecekler tabi ki Kemal Kılıçdaroğu’na verecekler, çünkü Demokrasi, Hak, Adalet, Hukuk” diyor, “Kardeşlik , Huzur” diyor.

Necmi Kadıoğlu gibi Makamda nümayiş partileri düzenleyenlere, Gaffar Okan’ı katledenlere oy verecek olanlar versin, Kürtler elbette Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verecek.

Soğanı bile 30 TL yapanlara Kürtler oy vermeyecek, “Üretim ve Tasarruf” diyen Kılıçdaroğlu’na oy verecek.

Suriye’li, ve Katar’lılara Birinci sınıf vatandaş muamelesi yaparken, Kürtleri görmezden gelenlere Kürtler elbette oy vermeyecek, Kılıçdaroğlu’na verecek.

Birileri çıkmış bize vatan dersi vermeye kalkıyor, hadi ordan embesil, hadi ordan densiz, hadi ordan, asıl bölücü sensin, asıl halkına ihanet eden sensin,  biz kardeşlikten huzurdan besleniyoruz, sen düşmanlıktan.

Beşli, çete, Dolarla kazanıp, TL olarak ucuz işgücünün nimetlerinden yararlananlar elbette Kılıçdaroğlu’na oy vermeyecek, çünkü bu Hükümet giderse kolay para kazanamayacak bu kan emici sülükler.

Kılıçdaroğlu’nun kazanacağını gören kan emiciler iftira atarak sonuç almaya çalışıyor, beyhude çabalar bunlar.

İftira atarak halkın üzerine baskı kurmaya çalışanlara acıyorum, çünkü ilk satılacak olan bu troller.

Bu Ülke, bu Bayrak, bu Ezan, bu insanlar bizim, hepimizin her kim bunlar üzerinden ayrımcılık yapıyorsa aşağılık bir bölücü vatan hainidir…

You may also like