Anasayfa Köşe Yazarlarımız ALLAH TEFECİYİ KORUYACAK DURUMA DÜŞÜRMESİN!

ALLAH TEFECİYİ KORUYACAK DURUMA DÜŞÜRMESİN!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bitiş sendromu bu olsa gerek, kaç gündür Suruç olayının aslını araştırıyorum.
Akp genel başkanı, Bakanlar, medyalarına kadar yalan söylüyorlar.
Mehmet şah yıldız, akp li vekilin abisi, suruç bölgesinde ekonominin bozulmasiyla zor duruma düşen her vatandaşın mecburen uğradığı bir isim , şunu diyebilirsiniz “ne guzel işte başı dara düşen Mehmet şah Yildiz’ı ariyor” kazin ayağı hicde öyle değil.
Klasik tefeci anlayışı iyilik yapıyormuş gibi yapmak ve kişiyi sömürmek, bu yapilmak istenen sömürme sandik sömürmesi olarak karşımıza çıkıyor.
Adı geçen Maktül Mehmet yıldız esnafa faizle borç veriyor, olaydan 3 gün önce günü gelmemesine ragmen alacağını istiyor, esnaf borcunun günü gelmedigini soyleyerek itiraz ediyor ve aralarinda tartışıyorlar.
Olay günü ise tefeci abi ve Milletvekili seçim çalışmasına çıkıyor, aynı esanafa ziyarete gidiyorlar, esnaf “ben siyasete tövbe ettim buradan size destek çıkmaz” diyor, bunun uzerine Maktül Mehmet yıldız diger maktüle “hem borcunuzu vermiyorsunuz hemde dikleniyorsunuz” diyerek tokat atıyor, esnaf olan Maktül karsilik verince ise olaylar başlıyor ve esnaf ilk olarak öldürülüyor, maktulün kardesi ise dükkanda savunma amaçlı bulundurulan av tüfeğiyle Mehmet yıldız’ı vuruyor,
Çarşı merkezinde koruma polislerininde taraf olmasiyla olaylar bastırılıyor.
Olayda yaralananlar hastaneye kaldırılıyor, Hastaneye baskına gelen Milletvekili yakınları baba ve oğulu linç ederek öldürüyorlar, bana ulasan bilgiler bu yönde.
Benim ulaştığım bu bilgileri tamamen iddia olarak görüyorum, olayı aydınlatması gerekenler Cumhuriyet Savcılarıdır ben bu bilinçle yazımı yazıyorum. Ilk günden bunları yazmadım teyitlerimi yaptiktan sonra yazıyorum, savcıların gorevini yapmasiyla gercekler ortaya çıkacaktır.
AKP genel başkanı ve Cumhurbaşkanı, İçişleri bakanı olayın ilk gününden itibaren savcıları baskı altina almaya yönelik açıklamalar yapıyor , olayın “pkk akp catismasi” olduğunu söyleyerek Milliyetçi seçmenden oy almanın pesine düşüyorlar, dünyanın hicbir demokratik ülkesinde savcılar araştırmasını yapmadan yetkili vr etkili kimse aciklama yapmaz, yapıyorsa o ülke demokratik hukuk devleti oldugunu iddia edemez…

You may also like