Anasayfa Köşe Yazarlarımız Alın size gerçek ittifak “Rant İrtifakı”

Alın size gerçek ittifak “Rant İrtifakı”

kadirkoc

Sevgili okurlarım, DSP siyasi olarak altın dönemini yaşıyor, DSP li yöneticiler baktılar, “koltuk değneği olmak” ikbal anlamında işe yarıyor, CHP de yüz bulamayanlari toplayarak akp ye koltuk değneği vazifesini yerine getirmeye soyundular.

Bu durumun son örneğini Silivri de yaşıyoruz, kamuoyunda DSP Adayı Selami Değirmenci’nin akp kanadından desteklendiği iddiaları vardı, bu iddialar bu fotoğrafla ayyuka çıktı, Selami Değirmenci ve Volkan Yılmaz kurmaylarıyla beraber görüşme halindeler.

Kendilerine “Cumhur ve Halk ittifakı” adını verenler aslında “Silivri rant ittifakı” olduklarını beyan etmiş bulunuyorlar, Rant ittifakının küçük ortağı DSP ve Adayı, CHP’den koparacağı oy oranında rant paylaşımına ortak olacaktır.

Guzide İlçemiz Silivri, Istanbul’un çöplüğü haline getirilmek isteniyor, bu ranta 10 yıldır dur diyen Özcan Işıklar Rant ittifakının hedefinde.her türlü iftira ve karalama kampanyasının hedefinde, bu fotoğraf Rant ittifakının maskesini düşürdü.

Hakkında akp’den maddi destek sağladığına yönelik şaibe bulunan bir Aday, akp Adayı ve kurmaylarıyla neden buluşur.

Bizim kim kimle konuşmuş derdimiz değil lakin, “Ben Halkın Adayıyım, benim kampanyamı halk karşılıyor,” diyerek vatandaşın kafasını bulandıranlar 1 Nisan günü halktan hak ettikleri cevabı alacaklardır.

Sayın Selami Değirmenci, Cumhur ittifakı Adayıyla ne konuşuyordunuz? Bu konuşmalarda Ortaköy civarında 5.000 dönümlük sanayi sitesi adıyla yapılmak istenen rant  paylaşımı var mı? Kazanamayacağınızı bildiğiniz bu seçimde, Cumhur ittifakı Adayına kazandırarak mı hedefinize ulaşmayı düşünüyorsunuz? Hedefleriniz arasında Tarım arazilerini peşkeş çekmek var mı?

Sayın Değirmenci kamuoyu bu fotoğrafın açıklamasını sizden bekliyor, “Ben kahvede çay içiyordum Volkan Yılmaz geldi sohbet ettik, ne yani kabalık mı yapacaktım da” diyebilirsiniz ama kamuoyu buna inanmaz, özelikle CHP seçmeni asla inanmaz…

You may also like