Anasayfa Köşe Yazarlarımız Akşam’dan yalan rüzgarı!!!

Akşam’dan yalan rüzgarı!!!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, ne iş yaparsanız yapın mutlaka bir tarafınız vardır, bende taraf olarak iş yapıyorum, olayları ve olguları kendi bakış açımla değerlendirip yazıya döküyorum, yazdığım hicbir yazıda yalan yazmadım, seref yoksunu olana şerefsiz demekten geri de durmadım.
Geçtiğimiz günlerde CHP Silivri örgüt toplantısında tasvip edilmeyen bir tartışma çıkmıştı, olay yargıya taşındı, kim haklı yada haksız tartışmasına girmek istemiyorum. Olayın oluş şeklini yaşayanlar kadar bende gördüm biliyorum, akşam gazetesi bu olayı Ercan Öztürk adlı santajdan sabıkalı muhabirine haber yaptırmış, “deveye demişler neren doğru” bu haberi okuyunca bu haberin neresi doğru dedim. Yapılan haber de Belediye Başkanının oğlu Sencer Işıklar’ın adının geçmesi gazetecilik adına tam bir facia. Sencer bey o toplantıya katılmış olsa idi acaba diyebilirdik lakin Sencer bey o toplantının yapıldığı salonda dahi yoktu.
Olayın muhatabı Erkan Erden yere düşmüş tekmelenmis, Sencer bey yumruklamış tamamıyla yalan üzerine kurgulanmış bir haber.
Bu haberi yapan Ercan Öztürk santaj ve tehditten dolayı meslek örgütü tarafından cezalandırılmış bir kişilik, bu haberde Ercan Öztürk’e mevcut haberi yazdıran kim, yada bu haberin taslak metnini yazan kim?
Sencer Işıklar bu haberden dolayi çok ciddi tazminat alacaktır, Aksam gazetesi bu tazminatı kendisi ödeyecekse, ödeyeceği tazminatın kaç katını almıştır ki bu yalan haberi yapmıştır? Bu haberi yazdırmak için bu bedeli ödemeye göze alanların amacı nedir?
Bu haberi yaptıranların para kaynakları nerededir?
Akşam Gazetesiyle işbirliği yapacak kadar zavallı CHP li kimdir?
Haber tekzip edilecektir, olayın muhatapları tazminat ödeyecektir, bu durumda haberi yaptıran CHP içine sızmış asalaklar utanacakmıdır?

You may also like