Anasayfa Köşe Yazarlarımız Akp’yi seçersen ne olur!!!

Akp’yi seçersen ne olur!!!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yaklaşık 36 saat sonra oy kullanmaya başlatacağız, oylarımızı bir siyasi partiye verip eve geleceğiz ve sonuçların ortaya çıkmasını bekleyeceğiz.

Akp ve bileşenlerine oy verirseniz ne olur peki, Soğan 10 tl, Patates 10 tl, Biber ise ulaşılmaz olur, elektrik dağıtım faturalarındaki dağıtım bedeli harcadığınız enerji bedelinden daha yüksek olur. Enflasyon %50 ye dayanır, işsizlik %30 u görür, üretemeyen ekonomi çöker, Ülkede faaliyette bulunan şirketlerin %50 si batar.

Başka ne olur, “halktan destek aldım” diyen akp, Soğan, Patates terör örgüt üyesi olarak pazarcıları tutuklar, çok  az sayıda kalmış olan muhalif yazar, çizer takımını Silivri Cezaevinde maç yapar hale getirir.

Din  kardeşliği teziyle 5 Milyon Suriyeliyi muteber vatandaş yapar.

Mafya akp sözcülüğüne devam eder.

Turizm dip yapar, Sağlıkta özel hastanelere rehin kalırsınız, Eğitimde fırsat eşitliğinden eser kalmaz.

Dünya da üçüncü sınıf demokrasi algınız perçinlenir, dış politikamız Katar gibi Ülkelerin ardından sürüklenir.

Akp şımarıklığı zirve noktaya ulaşır, Devlet olmaktan çıkıp, parti Devleti haline geliriz.

Bu seçim sadece yerel seçim olmanın çok ötesinde şayet akp ye oy vermezseniz Hükümet olmaya devam ederler lakin sizin, yani seçmenin verdiği mesajı okuyup doğru adımları atar, yanlış yapmamak adına daha dikkatli olurlar.

Muhalif Adaylar Belediyeleri aldığında otokontrol zirve yapar, Belediye Başkanları bilirlerki en ufak yanlışlarında, akp li İç İşleri Bakanlığı tepelerine binecektir  ve buna uygun çalışmalar yapmak zorunda kalırlar, sadece hizmette yarışan rekabetçi bir ortam oluşur.

Devleti akp yönetirken, yerel yönetimler Muhalefete teslim edildiğinde hem hükümet hem yerel yönetimler rahatlar, işini Devleti iyi yönetemeyen  Hükümet bilir ki Muhalefet hazır bekliyor, yerel yönetimleri beceremeyen Muhalefet bilir ki bir sonraki seçimde akp yerel yönetimleri ellerinden alır.

Akp yi güç sarhoşu yapmamak için Muhalafet silahını hazırda tutmak gerekiyor, bunu yapacak yegane güç Halktır, yani siz seçmenlersiniz…

You may also like