Anasayfa Genel Akgün Duru bana göre başardı

Akgün Duru bana göre başardı

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bu bir övgü yazısıdır.

Kongre sürecinde cansiperhane karşısında durdum, kazanmaması adına elimden geleni yaptım, çünkü kendimce inandığım doğrular vardı.

Akgün Duru geldiği sezonda kıl payı Üçüncü Ligi kaçırdı, ilk sezonunda ekonomik olarak destekler azda olsa vardı ve bunun karşılığı olarak son maçta kaybettik, bana göre çok başarılı bir sezon geçirdiler.

Gelelim bu sezona

Yokluk içinde inanmış Yönetim Kuruluyla bu sezon tarih yazıyorlar.

Nuri Çolakoğlu’ndan Vedat Tunbar’ına, Halil Şahin’den, Ahmet Yalçın’a tam bir beraberlik içinde cengaverlik yapıyorlar.

Bütün Gelirlerine el koyulmuş bir Silivrispor Kulübü var, buna rağmen şampiyonluk ipi göğüslenmesi için bir kaç nefes kaldı.

Sponsorları Doğu Otomotiv, ve Benim bildiğim Kancıoğlu Otomotiv var, hele bir hanımefendi var Final Okulları sahibi Elif Bilici her maça çıkarken maç sonu neredeyse tesisleri ofisi yapacak, her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Kulübü Bir Orkestra Şefi gibi yöneten Akgün Duru ya ne kadar teşekkür etsek azdır.

Sezon ortasında geçtiğimiz yılın şampiyon hocasını göndermek ise liderlik vasfıyla alakalıdır ve ne kadar takdir edilse azdır.

Bunca yokluğa rağmen bu takım liderse bu tamamen Akgün Duru ve yönetiminin eseridir.

Erdal İşkar hoca takıma yeni bir hava yükledi, bunun yanında Beyefendi kişiliğiyle futbolcuların saygısını kazandı.

Futbolcu kardeşlerime gelince her biri pırlanta gibi, elbette ekonomik sorunları iliklerine kadar hissediyorlar ama maça çıktıklarında Gladyotör gibi çıkıyor kardeşlerim.

Namıdeğer Sarı Kafa, Engin Gülle senin yerin çok ayrı, takımı ateşlemekte üstüne yok, senden tek bir ricam var “Sakın yükselme maçlarında cezalı veya sakat olma” sana o maçlarda çok fazla ihtiyacımız olacak.

Sevgili Sanayiciler, Sevgili Siyasetçiler, başka Silivrispor yok, lütfen son maçlarda bu takımın yanında olun,  ekonomik olarak paranız olmayabilir bir tepsi baklava alın antrenmana gidin ve bu çocukları motive edin.

Bugün değil se ne zaman!!!

 

You may also like