Anasayfa Köşe Yazarlarımız Ak Parti neden yok sayılıyor!

Ak Parti neden yok sayılıyor!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Masterchef programına bir başka açıdan bakmak ta gerekiyor “şeytan ayrıntıda gizlidir”.

Volkan Yılmaz ittifak oylarıyla Belediye Başkanı seçildi Ak Partinin %40 lari geçen oyları olmasaydı Volkan Yılmaz Bekirli köyüne Muhtar bile olamazdı.

Masterchef programında iki şey dikkatimi çekti birincisi mikro milliyetçilik, programa davet edilenlerin tamamı Silivri yerlilerinden seçilmiş, nüfusun çoğunluğunu oluşturan Anadolu insanı yok sayılmış, oysa bu ınsanlar İlçemize çok önemli katmadeger üretiyorlar, buna rağmen yok sayılıyor.

Bir diğer konu ise davet edilenlerin yine tamamı CHP kökenli ve Sosyal Demokrat ideolojiyi benimsemiş insanlardan oluşuyor.

Koskoca Silivri de ittifak ortağı Ak Partili bir tane esnaf bulunmamasının sebebini merak ediyorum, Yunus Meral’in oğluna ait Elez restorant orada temsil edilemezmiydi mesala, Yunus Meral Ülkücü harekete can koymuş ortaya ama Belediye Başkanı tarafından görmezden gelinerek CHP li olduğu tescilli Selami Degirmenci kadar değer görmüyor.

Belediye Başkanı kendi piarını yaparken Ak Parti yönetimini, hattâ İlçe Başkanını davet etmemesi benim dikkatimden kaçmadı.

Bunca yok saymaya karşı Ak Parti sessiz kalarak zaafiyet göstermesi parti tabanında çok ciddi tepkilere neden oluyor.

Volkan Yılmaz “Her şeyi ben yapıyorum, benim arkamda Soylu Bakan var” diyerek, Ak Parti cenahına korku salarak ben merkezli siyasetine bakalım nereye kadar devam edebilecek…

You may also like