Anasayfa Genel Ak Parti kendi içinde karışık

Ak Parti kendi içinde karışık

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Ak Parti Silivri akçeli işlerde yakalandı.

Ak Parti den Belediye Encümenliği bazı Meclis Üyeleri vatandaşın sorunlu arazisini satıyor, konu Encümene geldiğinde ise konuyu çözerek ciddi rant sağladıkları iddia ediliyor, hatta olaylar öyle bir boyuta geliyor ki diğer Meclis Üyelerinden istifa resti çekenler var, bazı Melis Üyeleri Meclis Toplantısına katılmıyor.

Yine Ak Parti Selimpaşa Mahalle Başkanı Akçeli işler yaptığından dolayı yargılanıyor, Ak Parti Yönetimi ölü taklidi yaparak süreci görmezden geliyor.

Ak Partide şimdilik durumlar böyle

Gelelim Çanta Mahallesine

Bana göre ortada en ufak bir hukuksuzluk yok, Yıllar önce  5 Binlik planları yapılan bir arazinin Binlik Planları yapılıyor, Buradan Özcan Işıklar dönemine gitmeye çalışan embesiller var onlara gülüyorum, bu Araziyi Doruk Bulut alıcı tarafı bularak alıcıya pazarlıyor, satıcı tarafı temsil eden başka bir şahıs yani Doruk Bulut anasının ak sütü gibi ticaret yaparak emeğinin karşılığını alıyor.

Neymiş Doruk Bulut Meclis Üyesiymiş neden satışa aracılık etmiş, Meclis Üyesi Ay da Bin TL para yı zar zor alıyor, Adamlar Belediyeden İhale alıyor, Devleti soyuyor ona ses yok ama Doruk Bulut ticaret yapamaz öylemi?

Olayı Özcan Işıklar’a bağlamak isteyen Embesillere şunu soruyorum madem Özcan Işıklar bu işten komisyon aldı neden Binlik planları yaparak daha çok kazanmadı, iftira atmanın da bir adabı vardır ama geri zekalı olunca okuyucusunu da geri zekalı yerine koyanlar var, bunlar yavşak, bunlar kaypak, bunlar embesil.

Gelelim olayın Volkan Yılmaz boyutuna bana göre burada zerre yanlışlık yok, vatandaşın hakkı olan Binlik planlama yapılıyor CHP Grubu buradan Volkan Yılmaz’ın üzerine giderek havanda su dövüyor, neymiş efendim “Neden diğer parsellere yapılmıyormuş” kazanın Belediyeyi diğer parselleri de siz yapın, Talep gelmiş Sayın Başkan da talebi uygun bulmuş ve Belediyeyi de kazançlı duruma sokarak vatandaşın mağduruyetini çözmüş.

“Muhalefet etti” desinler diye muhalefet edilmez.

Yerel seçimlerin üzerinden neredeyse Beş Yıl geçmiş bugün halen Özcan Işıklar konuşuluyor, kardeşim Işıklar 10 Yıl Belediye Başkanlığı yaptı en ufak bir şaibeli işi olsaydı bu zamana kadar ortaya çıkarılırdı.

Bazı Embesillerin elinden Özcan Işıklar’ı al yazacak tek kelime bulamazlar Vesselam

 

You may also like