Anasayfa Genel Ak Parti hızlı giriş yaptı

Ak Parti hızlı giriş yaptı

kadirkoc

Sevgili okurlarım, ben tarafım ve Ak Parti muhalifiyim ama bu gerçekleri görmeme engel değil.

Mutlu Bozoğlu Milletvekili Adayı olmak için istifa etti ve yerine Ekrem Pamuk diye bir arkadaşımız geldi İlçe siyasetinde silik bir görüntü bekliyordum lakin öyle olmadığını görüyorum.

SKM’nin başına Ali Zilan geldi, Ak Parti arı gibi çalışmaya başladı, bana herhangi bir basın bülteni atmamalarına rağmen sosyal medyadan yakından takip ediyorum, her akşam ev toplantıları ve birebir çalışmalar yapıyorlar.

Bugün Piri Mehmet Paşa Mahallesinde yani çarşı merkezinde Mutlu Bozoğlu ve ekibi takdire şayan bir çalışma yaptılar, kıskanmadım desem yalan olur.

Ali Zilan SKM ye farklı bir anlayış getirmiş bunu görmemek imkansız.

Ben Mutlu Bozoğlu’nun sıralamasını gördüğümde alaycı tavırla gülümsedim ama Mutlu Bozoğlu’nun 1. sıradaki aday gibi çalışmasını görünce gıpta etim.

Partiye bağlılık, lidere sadakat böyle durumlarda ortaya çıkıyor, sıralamanın sonundasınız ama hiçbir yılgınlık olmadan sahadasınız, bu  davranış ancak takdir edilir.

Mutlu Bozoğlu’nun sıralamasını görünce “Siyasi hayatı bitti” diyen birisi olarak, “bu çalışma mutlaka karşılığını görecektir ” deme noktasına geldim.

Ak Parti muhalifi birisi olarak ve Doruk Bulut’a sonsuz desteğini en baştan açıklayan kişi olarak çok daha fazla çalışmamız gerektiğini idrak ettim.

Asla hafife alınmayacak bir Ak Parti Teşkilatı görüyorum, en az iki misli fazla çalışmalıyız Vesselam…

 

You may also like