Anasayfa GÜNDEM Ak Parti de profil düşüklüğü!

Ak Parti de profil düşüklüğü!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, uzun yıllardır İlçe siyasetini yakından takip ederim, doğal olarak Ak Parti oluşumunu da yakından takip ediyorum.
Pazar günü Ak Parti Silivri İlçe kongresini gerçekleştirdi, seçilen yönetim kurulu üyelerine bakıyorum ve diyorum ki bu listeyi ben bile yapmazdım.
Siyaset sokağa hakim olmayı, halkın beklentilerini görmeyi emreder, şayet bunu başaracak yönetimleri oluşturamazsanız başarılı olma şansınız yoktur.
Ak Parti Genel Merkezi “yenilenme” adıyla çıktığı yolda kaybettiğinin farkına vardı, eski tecrübeli isimler Erdoğan tarafından etrafında toplanıyor, yenilenmeyle sokakta karşılığı olan isimler küstürüldü.
Erdoğan bu gerçeği geçte olsa gördü.
Seçilen listeye bakınca Silivri İlçe Başkanı Sayın Mutlu Bozoğlu’nun bu gerçeği göremediği kanısı bende oluştu, asla kimseyi küçük gördüğümden değil.
Seçilen isimlerin her biri kendi alanında uzman olabilir ama siyaset buna bakmaz.
Pazar günden bu yana Ak Partili olduğunu bildiğim isimleri arıyor ve seçilen isimleri soruyorum, yarıdan bir fazlasını tanıyan çıkmadı daha.
Bu isimleri Mutlu Bozoğlu çok iyi yönetebilir lakin bu isimler Silivri yi yönetecek kapasitede değil.
Geçmiş dönemlerde ki yönetim listelerini gözümün önüne getirince, bu yönetimdeki profil düşüklüğünü net bir şekilde görüyorum.
Sayın Bozoğlu’nun bir bildiği vardır demek istiyorum, yok eğer öylesine bir liste yapıldıysa bence dükkan kapanmış…

You may also like