Anasayfa Genel Ak parti de Aday enflasyonu

Ak parti de Aday enflasyonu

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Ak Parti Silivri İlçe Başkanlığı için kıyasıya kulis çalışması yapılıyor.

Dün Hüseyin Turan üzerinden yorum yapmıştım, Hüseyin Turan herhangi bir kulis çalışması yapmıyor parti de ağabeylik pozisyonuna uygun olarak kendisine teklif götürenler var.

Gelelim diğer güçlü Aday İsmine

Çok başarılı bir iş insanı, Amerika Birleşik Devletlerinde bile ticaret yapmış birisi, eğitimli, donanımlı, saatlerce konuşabileceğiniz bir entellektül gerek ekonomik, gerekse zaman olarak olarak çok uygun bir isim daha Ak Parti Silivri İlçe Başkanlığına talip.

Bu kişi için benim şahsi görüşüm görevi layıkıyla yapacak birisi.

Bu görev kendisine değil tevdi edilmez Hüseyin Turan’a tevdi edildiğinde, Hüseyin Turan’ın listesinde kesinlikle bulunması gereken birisi, elbette bu kararı verecek olan partidir.

Eminim “Kadir yine kimden bahsediyorsun, uzatma ismi söyle” diyorsunuz.

,Bahsettiğim kişi Hakan ARSLANTAŞ.

Ak Parti kaybettiği ivmeyi bu isimle de tekrar yakalayabilir diye düşünüyorum.

Pazartesiye az kaldı göreceğiz.

Bu arada CHP’Nin ikinci Milletvekili Aday Adayını aylar öncesinden açıklamanın haklı gururunu yaşıyorum, bugün fazlasıyla tebrik aldım bu konuda.

Bazıları Özcan Işıklar ve Doruk Bulut adaylığıyla ilgili kavga imalarında bulunuyor, her iki isimde böyle bir rekabete girmeyeceğinden eminim.

İki iyi dost olan Özcan Işıklar ve Doruk Bulut neden beraber Milletvekili olmasınlar ki.

Benim şahsi görüşüm hem Doruk Bulut hem de Özcan Işıklar sıralamada seçilecek sıralara koyulacaklardır, hangi şartlarda sıralamada olacaklarını biliyorum ama şu an için bunu yazmanın partiye duruşuna zarar vereceğini düşündüğüm için yazmıyorum.

 

You may also like