Anasayfa Köşe Yazarlarımız AİLE BOYU İFTİRACILAR!

AİLE BOYU İFTİRACILAR!

kadirkoc

Sevdiğim bir dost vasıtasıyla 2 yıl önce Demirkol ailesini tanıdım. Ailenin Silivri belediye başkanı hakkında iddiaları vardı. Olayı kendilerinden dinlediğimde amaçlarının kişisel rant olduğunun farkına vardım.

Kendilerinin yedi göbek chp li olduğunu iddia eden büyük Demirkol, usulsüz ımar ve iskan talep ediyor,  chp li olmaları onlara ayrıcalık sağlamalı diye olaylara bakıyorlar.

Belediye başkanı bu tür haksız kazanca izin vermeyince başkan hakkında iftira kampanyasına başladılar, chp genel merkeze, içişleri bakanlığına, başbakanlık ve cumhurbaşkanına şikayette bulundular. Atılan iftiralar mahkeme salonlarına kadar gitti, bu konuda davalar halen devam ediyor.

Adi geçen Demirkol ailesinin en küçüğü olan şahıs, chp müfettisiyim demesinin ertesi günü chp den istifa ettiğini söyleyecek kadar tutarsız davranışlar sergiliyor. Amaci kişisel rant elde etmek isteyen bu kişi dün “silivri belediye başkanını kızkardeşinin kızı üzerine 13 milyon tl ye boğazda yalı aldı” diyerek paylaşım yaptı, bu paylaşımı gören bir internet sitesi konuyu haber yapinca isin ne derece sacma sapan bir iftira oldugu ortaya cıktı.

Başkanın kızkardeşi yok, doğal olarakta yegenide yok, ortada yalı yok.

Iftiracilar gerçek ortaya çıkınca insanları tahrik ederek suç işlemeye teşvik ettiler. Çünkü yaptıkları iftiranın karşılığı hukuk önünde ağır bedeli var, bunun farkına vardıkları için baba oğul teneke kollar muhtemelen banada hakaret davası açtılar.

Bu olaya taraf olma sebebim aileyi yakından tanımak ve gerçek niyetlerini bilmemle alakalı, bu kişiler bana aracılık teklif ettiler oturdukları villanın iskânı için belediyenin üzerine baskı kurma teklif ettiler. Hayatım boyunca hiç bir rant olayına taraf olmadigim için bu teklifi kabul etmedim.

Dün yapılan iftirayı görünce dayanamayıp kendilerine kibarca chp ye zarar verdiklerini belirten sözler söyledim, haklarındaki Her seyi bildiğimden dolayı banada aynı üslupla davrandiklarinda gerekn cevabı vermek zorunda kaldım.

Demirkol soyadı bu kişilere yakışmıyor, çıkarları için her türlü çirkinliği yapabilecek bu kişiler halen chp üyesiyse ivedilikle disiplin süreci başlatılmalı. Bu kişiler seçilmiş bir belediye başkanına hak etmedikleri iskani vermediğinden dolayı iftira kampanyasına başladılar. Seçilmiş belediye başkanını suç işlemeye teşvik edip başkan bunu kabul etmeyince karalama  düzenlediler.

Bu pisliği temizlemesi gereken öncelikle chp disiplin kuruludur. Sonrasında bu iftiranın hesabını da kanun önünde vermeliler.

Bu konuda açılacak davaya şahit olarak katılacağım…

 

You may also like