Anasayfa Genel Abartma Volkan Yılmaz

Abartma Volkan Yılmaz

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yerel seçimlere artık aylar kaldı. Hizmet te cimrilik yapmayan Volkan Yılmaz ciddi yatırımlar yapıyor, takip ettiğim kadarıyla Silivri Belediyesi öncülüğünde bir çok proje inşaat halinde.

Özcan Işıklar’ın bir çok projesine engel koyulurken Volkan Yılmaz’ın Cumhur İttifakından olmasının nimetlerini yiyoruz.

Hüseyin Turan dönemi güzel hizmetlere imza attı ama maalesef kaybetti o dönemi, bunun sebeplerini başka zaman tartışırız ama Silivri Belediyesi sahil düzenlemesi yaptı, ben “aylarca çamurdan çıkamayacağız” diye düşünürken Volkan Yılmaz’ın ekibi 1 Ay gibi kısa sürede bitirdi. Yıllarca inşaat işi yapmış birisi olarak biraz inceleme yaptım, gördüm ki bu kadar kısa sürede işin bitmesinde Hüseyin Turan vizyonununda etkisi varmış.

HüseyinTuran bundan 15 Yıl önce sahil düzenlemesi yaptırırken zemine ÇESAN dediğimiz demirlerden döşetmiş ki, bir sonraki taş döşeme esnasında iş kolaylaşsın oysa biz o dönemde çok pahalı yaptırdığını düşünerek eleştirmiştik ama geldiğimiz noktada ona da teşekkür etmek durumunda kaldım.

Volkan Yılmaz bildiğim kadarıyla  4, 5 tane önemli projeyi aynı anda yürütüyor bunun en başında da viyadük projesi geliyor.

Şimdi diyeceksiniz yine “Bunlar Hükümet tarafından yapılıyor” demeyin kardeşim, Volkan Yılmaz’ın ısrarlı takibi olmasa bu projeler buraya gelmezdi.

CHP burada seçim kazanmak istiyorsa mutlaka bir kaç önemli projeyi İBB eliyle getirmeli, bunun en başında sahilde düşünülen sosyal tesisler.

“Hüseyin Turan da çok hizmet getirmişti  ama seçim kaybetti” demek seçmeni basite almak , 15 Yıl önceki seçmen portföyü aynı değil daha bilinçli bir seçmen oy kullanacak.

Olayın Silivri boyutuna bakacak olursak Volkan Yılmaz’ın sayesinde çok ciddi hizmetler geliyor ve bunun keyfini sürüp Volkan Yılmaz’a teşekkür etmekten başka yapacak bir şey yok

You may also like