Sevgili okurlarım, son Bir Ay’dır fake hesaplar Silivri gündeminde

Bu hesaplar en başta Volkan Yılmaz olmak üzere herkese iftira karalama kampanyası yapıyor.

Hepimiz birbirimizden şüpheleniyorduk, gece gündüz bu kişileri bulmak için çabaladım ve sonunda bu kişilerin ip adresleri dahil elime geçti.

Mesala Turan Bozkurt isimli Fake hesap F.S isimli kişi tarafından yönetiliyor, yine Neyzen Bey isimli hesapta aynı İp adresinden bağlanıyor, B.Y isimli kişi de bir Fake hesap yönetiyor.

Bu isimlerin ortak özelliğİ Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’na yakın olmaları.

Adı Geçenlerden bazıları bir dönem Silivri Belediyesinde çalışmaya başladı, Volkan Yılmaz beklentilerine cevap vermeyince işten çıkarak azılı Volkan Yılmaz düşmanı olarak hareket etmeye başladılar.

Buradan Sayın Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a çağrı yapıyorum, “Sayın Başkanım, bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunun isim ve adresleri bende saklı, istediğiniz an size verebilirim, İp Adresleri ve HTS kayıtları resmi yoldan tespit edilsin” bu yolla yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirenleri ortaya çıkarmanızı öneririm.

Ben CHP Üyesi bir vatandaşım asla kimsenin arkasından dolaşmam, düşmanın bile mert olanını tercih ederim.

Adı geçen kişileri hakkımda suç duyurusu yapmaya davet ediyorum, suç duyurusunda bulunun ki Sayın Volkan Yılmaz’ın suç duyurusu yapmasına gerek kalmadan hepinizin ipliğini pazara çıkarayım.

Sevgili M.Ç seni de biliyorum haberin olsun.

Huryol Haber