Sevgili okurlarım, Akgün Duru açıklama yaparak “EVET ; NEREYE KADAR DEMİŞTİK!!” dedi.

Akgün Duru; “Gerçekten nereye kadar?Bugün bu piyasada bu ekonomik şartlarda yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte 187 bin lira kulübümüzün vergi ve sgk taksitlendirmesini ödedik.Niyetimiz belli sevdamızda belli yaptıklarımızda belli ama bundan sonrası belli değil!! DESTEK,özellikle kurumlardan DESTEK!!Lütfen bize; “ BURAYA KADAR” dedirtmeyin” diyerek aba altından sopa gösterip.”Bak istifa ederim ha” diyor.

Sevgili Akgün Başkan, mesajını en başta Belediye Başkanı olmak üzere herkes aldı.

Sevgili Başkan, Belediye Başkanı daha lig başlamadan 325 Bin TL nakit destek sağladı, kulüp profesyonel ligde oynarken bile bu destek alınamadı ve Silivri Belediye Başkanı seçildiği günden bu yana “Kimse bana güvenip Başkan olmaya kalkmasın” diyerek net bir tavır ortaya koydu, koyuyor.

Bana kalırsa destek vermeli bunu da ayrıca belirteyim.

Sayın Başkan, seçilme sürecinizde “Onlar pkk lı, bunlar yabancı” diyerek seçildiniz, Silivrispor borçlu bir kulüp ve bunu bilerek aday olup seçildiniz, kulüp yönetmenin dikensiz gül bahçesi olduğunu en iyi bilenlerdensiniz ve bu kulüp sizin sevdanız o yüzden öyle aba altından sopa göstermeyi bırakın.

Size verilen tahahhüt varsa bu tahahhütte bulunan kim ve ne tahahhüt etti çıkın kamuoyuna açık açık söyleyin.

Yönetiminize aldığınız isimler her gün açıklama yazdırarak reklam yapıyor, önce o isimlere söyleyin “Verdiğiniz para reklamınıza yetmiyor” deyin.

İşinizin zor olduğunu en baştan çok iyi biliyordunuz ve bu konuda birlikte birçok iştişare yaptık.

Aslında Silivrispor konusuna girmeyi hiç düşünmüyordum, sebebi ise kurultayda taraf olmam ama geldiğimiz noktada bakıyorum ki, kavga dili kullanılmaya devam ediyor.

Silivri’nin en büyük markasının başındaki insan uzlaşı ve uzlaştırıcı dil kullanmak zorunda, zaten siyasette yeterince kavga dili izliyoruz, birde spor üzerinden olmasın.

“Nereye kadar” deme hakkınızı daha önce kullandınız ve görevi Bir yılınız varken bıraktınız, şimdi çıkmış yine “nereye kadar” diyerek istifa mesajları veriyorsunuz.

Bu kulüp sizin oyuncağınız değil, hele bakkal dükkanınız hiç değil, Anadolu’dan gelen Yüzlerce insanı küstürüp “Nereye kadar” diyemezsiniz şayet demeye devam edecekseniz de ben size “İlk olağan kongreye kadar” diyorum, yok öyle istifa edip kaçmak…

Huryol Haber