Nuri çolakoğlu Hür Haber’e açıklama yapmış, açıklamayı alıp sorularımı soruyorum

HALKIYLA KENETLENEN, BİRLİKTE SEVİNİP ÜZÜLEN BİR KULÜP OLMALIYIZ YENİDEN

Silivrispor özellikle son yılında aşırı bir güven kaybı yaşamıştır. Halkından ve taraftarından kopuk yalnızlaştırılmış, öksüz kalmış, kimsenin kapısını açmadığı ve güvenin sıfıra indirildiği itibarı azaltılmış bir durumdayken bunu tersine çevirmenin çabası içindeyiz. İlçenin marka değeri olmuş ve deplasmanlardaki reklam yüzü olan Silivrispor gözlerden uzak olduğunca gönüllerden de uzak bırakılmış. Halkıyla kenetlenen, birlikte sevinip üzülen bir kulüp olmalıyız yeniden.

ASIL ZORLUK BİTEN BİR GÜVENİ GERİ KAZANMAKTIR

Kulübümüzün ilçeyle bağı kopmuş, protokolle bağı kopmuş, taraftarıyla bağı kopmuş, sevenleriyle bağı kopmuş, sanayicisiyle bağı kopmuş, yerel işletmelerle bağı kopmuş bunca kopmuş bağı yeniden birbirine kenetlememiz şarttır. Asıl zorluk buradadır. Yoksa takım kurmak, hoca almak oyuncu seçmek bunlar en kolay olanlar. Asıl zorluk biten bir güveni geri kazanmaktır. Silivrispor’da yönetim olarak asli görevimiz bu olmalıdır. Halkıyla bütünleşen tüm kulüpler başarıya çok kolay ulaşırlar. Derdimiz, amacımız ve hedefimiz budur” dedi.

Şimdi sorulara geçelim

1: “Halkından ve taraftarından kopuk yalnızlaştırılmış, öksüz kalmış, kimsenin kapısını açmadığı” demiş, Nuri bey kimse kulübü yalnızlaştımadı, öksüz bırakan en başta sensin, Pandemi şartlarından dolayı seyirci maça, antrenmana katılamadı, Pandemi başlangıcıyla sen istifa ederek kaçtın, öksüz bırakan da sen oldun, geldiğimiz noktada ilk fırsatta kaçacağından zerre şüphemiz yoktur.

2; ” protokolle bağı kopmuş” demişsin, protokolden kastın Silivri Belediyesi olduğu aşikar, Sayın Çolakoğlu, sen yönetimde bulunduğun dönemde Bulgaristan kumarhanelerinde fink atarken Mevcut Başkan Akgün Duru ve o dönemin Başkanı Taylan Güraslan, Silivrispor’un gelirleri için Belediyeyle kavga ediyordu. şimdi çıkmış “protokol” diyorsun, senin protokol anlayışın Bulgar kumarhaneleri.

3; “Sanayicisiyle bağı kopmuş” diyorsun, Sayın Çolakoğlu “Bağı kopmuş” dediğin sanayici geçtiğimiz yıl takıma 500 Bin TLye yakın katkı vermiştir, bunun bizzat şahidi ise SİAD Başkanı Sayın Hakan Kocabaş’tır ama sen sanayi deyince bacasız sanayi Bulgar otellerini bilirsin. bu kafayla gidersen o bahsettiğin sanayici sana servis işi bile haberin olsun, benden söylemesi.

4; ” Asıl zorluk biten bir güveni geri kazanmaktır. Silivrispor’da yönetim olarak asli görevimiz bu olmalıdır” dedin, İlk zorlukta heybesini alan adamlara mı güveneceğiz Sayın Çolakoğlu, bu kulübe şu anda güven duyulmuyorsa bununda asıl müessibi sen ve bazı arkadaşlarındır.

Sayın Çolakoğlu, arşiv unutmaz, ardına bakmadan çıkıp işkembeden sallamakla yönetici olunmaz, birilerinin yazdığı metine imza atmakla yönetici hiç olunmaz.

İşinize odaklanın, kavgayı değil, birliği özendirin ama polemik ,yaratma peşindeysen ben o işi senden çok iyi bilirim…

Huryol Haber