Sevgili okurlarım, Silivri Belediyesi halkın iradesiyle Volkan Yılmaz’ın yönetimine geçti, Sayın Başkan kimsenin ekmeğiyle oynamadı, kimsenin partisi nedir diye düşünmedi.

Bu yönüyle Başkanı kutlamak gerek, personele partizanlık yapmadı.

İyi niyetli bir Belediye Başkanı var, eminim iz bırakmak istiyor ama bunu ne derece başaracak bundan emin değilim.

Belediye de bazı kadrolar Belediye Başkanı enerjisine ayak uyduramıyor, hal böyle olunca hizmetlerde aksama oluyor.

Burada şunu unutmamak gerekiyor Sayın Başkan bir seçim yaparak Belediye kadrolarında çok fazla değişiklik yapmadı, oysa MHP li olup ve yetkin en az 5 kişiyi sayabilirim yönetici kadrosu olarak ama Başkan bu yolu tercih etmedi.

2.5 Yıl sonra bazı şeyleri daha net görüyoruz, bazı doneler elimize ulaşmaya başladı.

Belediye yönetici kadrosunda bulunan bazı isimler Volkan Yılmaz’a ihanet ettiğinden eminim, iş bitirmeyi değil günü kurtararak 2024 seçimlerinde Başkanın kaybetmesi üzerine kurgu yapan bu isimler kendilerinin yakından takip edildiğinden habersizler.

Bugün ekmek yediği kaba pisleyenler, yarın kim gelirse gelsin orada var olma şansları olmayacağını bilmeliler.

Sayın Başkana tavsiyem bu isimleri tespit edip, bir an önce layık oldukları görevlere göndermesi, zaman çok hızlı geçiyor ve daha bir çok projeniz eksik.

Sayın Başkana sadece yönetici kadroları değil, ittifak ortağı partide destek olmuyor, bazı projelerde köstek olduğundan da eminim, oysa bürokratik işlemler biraz hızlansa güzel hizmetler Silivri’ye kazandıralabilir.

Bürokratik işleri bırakın hızlandırmayı, yavaşlatmak için çaba gösteren önemli isimler var Silivri de, emin olsunlar bu isimleri de tek tek biliyoruz ve zamanı geldiğinde açıklamaktan da çekinmeyeceğiz.

Sayın Başkan tek başına kendini parçalıyor ama her yere yetişmesi imkansız, yükünü alacak insanlar olmalı, ittifak dediğiniz şey sadece kağıt üzerinde olmamalı, elbirliği yapılmalı.

Volkan Yılmaz başarısız olursa hep beraber başarısız olacaksınız, bunu bilin ona göre davranın yoksa hepinizi deşifre edeceğim…

Huryol Haber