Sevgili okurlarım, Silivri gelişiyor, Silivri büyüyor, özellikle Kamu binaları en az 20 yıllık plan dahilinde inşa edilmeli.

Geçmiş dönem Belediye Başkanları kendi dönemlerinde bana göre önemli hizmetler gerçekleştirdi, o günün şartlarına uygun vizyon ortaya koyarak hizmet ettiler.

Gelelim Volkan Yılmaz dönemine, Sayın Başkanı bir çok konuda eleştirdim eleştiriyorum da, lakin yiğidin hakkını yemekte bana yakışmaz.

Sayın Başkan Belediyenin resmi kaynaklarını koruma konusunda son derece başarılı, kasasında ciddi parası olan ender Belediyelerden birisi Silivri Belediyesi (Kasada para bulunması konusunda eleştirilerim devam ediyor) para varsa harcayacak yatırım ve hizmetleri yapmak gerekiyor.

Dün Silivri Belediyesi önemli bir yatırıma imza attığını basından takip ettim, Varnalı Konutlarında Saral Ailesi işbirliğiyle önemli bir sorun bertaraf ediliyor, Mustafa Saral zarar etmeyi göze alarak işe el attı, tekrar dünkü yapılan yatırıma dönecek olursak, Volkan Yılmaz Belediye Hizmet binasının yetersizliğini görerek, Silivri de “Konut yatırımı” denince ilk akla gelen Şirketlerinden “Merdanoğlu İnşaat’ı ” Ek Hizmet Binası yapımı işine dahil etti, Volkan Yılmaz ve Aydın Merdanoğlu’nu bu işbirliği için kutluyorum.

Sevgili okurlarım, Silivri de kazanıp, Silivri’mize katkı verenlerden Allah razı olsun, Silivri sürekli göç alan bir İlçemiz, böyle olunca sürekli yatırıma ihtiyacı olması kaçınılmaz, Saral ve Merdanoğlu ailesinin yaptıklarını örnek alacak İş İnsanlarına ihtiyacımız var, sizlerin Silivri ye verdiğiniz sürece bizlerinde sizlere destekleri artarak devam edecektir. Bu şehrin kalkınması hepimizin ortak çıkarına.

Ekonomik olarak zor günlerden geçiyoruz, Asgari Ücretle işçi çalıştırın Yüzlerce fabrika var, onlara da bir çağrım var “Bu kardeşlerimize bir defaya mahsus yarım maaş ta olsa destek olun” evinde huzur olmayan çalışan verimli olamaz, tenceresi yarım kaynayanın işini tam yapmasını bekleyemezsiniz.

Dolar’ın zirve yaptığı bu günlerde özellikle ihracat yapan fabrikaların kar marjları inanılmaz yükseldi, yükselen bu karınızdan bir miktarını çalışanlarınıza verirseniz hem dua alır, hemde çalışanlarınızın size minnet duymasını sağlarsınız.

Huryol Haber