Sevgili okurlarım, İlçemizde siyaset kazanı kaynamaya devam ediyor.

Mutlu Bozoğlu İlçe Başkanı olduğu dönemde en önemli destekçilerinden birisi olan Sali Usta vardı, daha sonrasında bu ikilinin arası bozuldu, siyaseten bu tür ayrışmalar olabilir kimse de buna ses çıkarmaz.

Siyasette ebedi dostluk, yada ebedi düşmanlık yoktur, gün gelir hiç olmaz denilen kişiyle ortak noktada buluşursunuz, Cumhur İttifakı ve Millet İttafakı bunun en net göstergesi.

Sayın Belediye Başkanımız icracı Bakanlıkları ziyaret ediyor, etmesi de gerekir ama bu ziyaretlerin bir çoğunda Ak Parti kanadı yok, böyle olunca da hizmetlerde aksamlar oluyor.

hafızamı zorluyorum Sayın Belediye Başkanı ve Mutlu Bozoğlu’nun birlikte gittikleri bir Bakanlık göremedim varsa da ben göremedim.

Geçtiğimiz günlerde Volkan Yılmaz Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u ziyaret etti.

Mehmet Muş ve Sali Usta samimiyetini biliyoruz.

Volkan Yılmaz bu ziyareti Salih Usta vesilesiyle yaptığını Sali Usta’nın paylaşımından öğrendik, Belediye Başkanımız ikili fotoğraf paylaşırken, Sali Usta malumu ilan etti ve Üçlü fotoğrafı paylaştı.

Silivri Belediyesi ticari bir kuruluş değil,Ticaret hayatını koordine vazifesi var, bu Bakanlık neden ziyaret edildi?

Sali Usta Volkan Yılmaz’ı Bakana götürürken bu resmi paylaşarak Mutlu Bozoğlu’na “ben ölmedim, bu partide benimde sözüm halen geçiyor” mu demek istedi.

“Sen herhangi Bakana giderken seni almayan Volkan Yılmaz beraber ben gidiyorum” mu demek istiyor.

Volkan Yılmaz’ın İttifak ortağı partinin İlçe Başkanından habersiz böyle bir ziyaret yapması hangi manaya geliyor?

Benim baktığım pencereden bu ziyaret hiç olmamış.

Seversin yada sevmezsin ama Mutlu Bozoğlu saygıyı hak ediyor, o saygıyı da en başta parti mensupları, daha sonra da ittifak ortakları göstermek zorunda Vesselam….

Huryol Haber