Sevgili okurlarım, Başlığın ağır olduğunu biliyorum, buna rağmen başka sözcük bulamadım.

TCK 22 taksirli suçları kapsıyor, basit taksir ve bilinçli taksir diye ikiye ayrılır.

Ak Partinin işlediği suç basit taksire giriyor çünkü bilinçten, bilimden uzak bir kararla D 100 Karayolu (BP ÖNÜ) üzerinden çarşı içine giriş verdiler.

Silivri Büyüyor, çarşı merkezinde araç trafiği çekilmez hal aldı, Önceki Dönem Belediye Başkanımız iki alternatif li bir projeyi hem karayollarına hemde o dönem ki İBB yönetimine sundu, bu projeleri dikkate almayan Ak Parti kanadı “ben yaptım oldu” diyerek BP önünden çarşı içine giriş verdi.

Projeden ilk haberim olduğunda itiraz ettim, itiraz ederken de geçmiş tecrübelerimden faydalandım. (yol projelerinde saha şefliği yaptım)

Mutlu Bozoğlu ve ekibine ilk gün canlı yayın yaparak yanlış bir proje yaptıklarını ve burada olacak ölümlü kazalardan sorumlu olacaklarını yazdım ve söyledim.

Dün Akşam Komşum bir kaza geçirdi, hastaneye ziyaretine gittim, Acil kapısında beklerken ambulans geldi içinde 65 yaşlarında bir vatandaşı çıkardılar, olayın trafik kazası olduğu çok belliydi.

Orada bulunan vatandaşlar “Yine BP önünde olmuştur” diyerek anında görüş belirttiler.

Aynı noktada 1 ay içerisinde 2 ölümlü kaza meydana gelmişti.

Dün akşamki yaralı vatandaşa yarım saat kalp masajı yapılmasına rağmen kurtarılamadı, hastane peronelini çabaları için kutluyorum.

Evet son olayla beraber 3 ölümlü kaza 1 ay içerisinde oldu.

bu ölümlerin sorumlusu ise o projeye onay verenlerdir.

Gelelim diğer konuya

2 Yıldan fazla zamandır İBB yönetimi CHP de, geçmişte yapılan bir çok hatalı projeden nasıl geri dönüldüyse burasıda çok acil UKAME kuruluna götürülüp katil kavşak kapatılmalı.

CHP bu konuya acilen el atmazsa trafik cinayetinin ortağı olacaktır.

Bir kişinin burnunun kanmasına tahammülümüz kalmadı.

Silivri Devlet Hastanesi yetkililerine

Ambulansların acil çıkış kapısı olarak kullandıkları eğimli alanın sağ ve sol mermerleri aşırı derecede kaygan, yine dün akşam acile su yetiştirmek isteyen bir vatandaş hızlı olmak adına o kapıyı kullanmak istedi, sol taraftan yürümek isterken ayağı kaydı ve yüzükoyun yere serildi, oraya kaygan mermer koymak kimin aklına geldiyse artık. oradaki mermerlerin acilen değiştirilmesi gerekiyor…

Huryol Haber